Olej rycynowy Nanoil. Na problemy włosów niskoporowatych

Posiadaczki włosów niskoporowatych mogą potwierdzić, że ich pielęgnacja nie należy do najłatwiejszych zadań. Mają tendencję do przetłuszczania się, mogą mieć łupież, są ciężkie i pozbawione objętości. Jest jednak pewien olejek, który świetnie rozwiązuje problemy włosów o niskiej porowatości – Nanoil Castor Oil, naturalny i tłoczony na zimno olej rycynowy.

Stosowanie olejków w przypadku włosów o niskiej porowatości to pewnego rodzaju ryzyko. Jeśli nie dobierzemy oleju właściwie, możemy sprawić, że włosy będą jeszcze bardziej przetłuszczone i przeciążone. Nie warto się jednak wzbraniać przed olejowaniem, gdy mamy niższą porowatość włosów. Trzeba tylko dobrać właściwy olej np. Nanoil Castor Oil.

naturalny olej rycynowy nanoil

Olejek rycynowy Nanoil – najlepszy do włosów niskoporowatych

W przypadku włosów niskoporowatych chodzi o to, żeby wszystkie swoje działania pielęgnacyjne skupić przede wszystkim na skórze głowy. Włosy są zdrowe i mają zamknięte łuski, więc nie trzeba nakładać oleju na całą ich długość. Wystarczy odrobina oleju wmasowana u ich nasady, aby zagęścić włosy, dodać im nieco objętości, wzmocnić cebulki i zadbać o prawidłowe funkcjonowanie skóry głowy.

Doskonały wybór do olejowania skóry głowy przy włosach niskoporowatych to olejek rycynowy Nanoil. Co wyróżnia go spośród setek innych olejków do włosów?

 • Jest tłoczony na zimno, a więc 100% naturalny.
 • Nie jest rafinowany, więc nie traci cennych składników.
 • Ma nieco lżejszą konsystencję niż inne oleje rycynowe.
 • W jego składzie nie ma żadnych zbędnych dodatków.
 • To najlepszy olejek do stosowania na skórę głowy.

 

Jak działa Nanoil Castor Oil i co daje w pielęgnacji włosów?

Przewagą olejku rycynowego Nanoil jest jego lekka formuła, która działa u źródła, czyli na cebulki włosów. To tam dzieje się wszystko to, co wpływa na późniejszy wygląd włosów, ich grubość, gęstość i długość. Tam również zachodzą wszystkie ważne procesy, które odpowiadają za kondycję skóry głowy. To dlatego stosowany regularnie olej rycynowy Nanoil:

 • wzmacnia cebulki i zapobiega wypadaniu włosów,
 • przyspiesza wzrost włosów i pojawianie się tzw. baby hair,
 • widocznie zagęszcza włosy i dodaje im objętości,
 • zmniejsza poziom sebum i przetłuszczanie się włosów,
 • działa antybakteryjnie, ograniczając łupież,
 • zmniejsza świąd i uczucie podrażnienia,
 • przywraca skórze głowy równowagę kwasowo-zasadową.

Jeśli więc masz problem ze swoimi niskoporowatymi włosami, chcesz ograniczyć ich przetłuszczanie się i dodać im nieco więcej objętości, to Nanoil Castor Oil jest dla Ciebie. To najlepszy olejek do włosów niskoporowatych, ciężkich i oklapniętych. Przywraca im piękno, którego brakuje im, mimo że ich struktura jest zdrowa. Przy okazji olejek rycynowy Nanoil to również najlepszy naturalny kosmetyk do skóry głowy, dzięki któremu nie będziesz musiała już martwić się problemami takimi jak łupież, przetłuszczanie się włosów, czy podrażnienia.

Olejek rycynowy Nanoil. Gdzie go kupić i jak najlepiej stosować?

W przypadku gdy planujesz zadbać o swoją skórę głowy olejem rycynowym, wybierz ten o najlepszej jakości – jak Nanoil Castor Oil. To bardzo skuteczny i niezwykle łatwy w stosowaniu olejek. Kosmetyk, który zaprojektowała natura dla kobiet, które mają właśnie takie włosy. Niskoporowate, trudne w pielęgnacji, choć z ogromnym potencjałem. Wystarczy, że będziesz stosowała olej rycynowy Nanoil regularnie, a już po kilku tygodniach zauważysz różnicę. Oto kilka pomysłów na to, jak wprowadzić olej rycynowy do swojej codziennej pielęgnacji włosów niskoporowatych.

 1. Olej rycynowy można wcierać bezpośrednio w skórę głowy.
 2. Sprawdza się jako składnik domowych wcierek i maseczek.
 3. W połączeniu z kwasem hialuronowym świetnie nawilża skórę.
 4. Można łączyć olej rycynowy z innymi olejkami do włosów.
 5. Nadaje się do olejowania na mokro i na sucho.

Olejek rycynowy Nanoil, 100% organiczny, tłoczony na zimno i nierafinowany kupisz w sklepie marki na www.nanoil.pl/olej-rycynowy. Zamawiając więcej produktów, możesz liczyć na interesujące rabaty.